PRAHA 4

Ambulance dětské a adolescentní psychiatrie je umístěna v prvním patře Nuselské polikliniky: Táborská 59, 140 00 Praha 4.

Abychom omezili váš čas strávený v čekárně, přijímáme pacienty pouze po předchozím objednání a zveme je na určitou přesnou dobu.
 
Na stejném pracovišti působí také Multidisciplinární tým pracuje na pilotním projektu Program podpory nových služeb v oblasti péče poskytované multidisciplinárním týmem duševního zdraví pro děti a adolescenty vyhlášeném Ministerstvem zdravotnictví ČR. Se žádostmi o přijetí do péče multidisciplinárního týmu se na naše pracoviště mohou obracet odbornící a organizace, které u svých klientů s trvalý bydlištěm na území hlavního města Prahy zjistili komplexní problematiku, kterou se jim nedaří zvládnout a v daném okamžiku přesahuje kapacitu jimi poskytovaných služeb. Vzhledem k tomu, že podle zadání vyhlašovatele grantové výzvy - Ministerstva zdravotnictví ČR je cílem tohoto programu prevence hospitalizací, jejich zkracování také reintegrace hospitalizovaných dětí do běžné komunity a stabilizace psychosociálních hledisek s důrazem na rodinné prostředí, školu a jejich sociální vztahy, je také péče MTDZ-P časově omezena, maximálně na dobu 3 až 6 měsíců, podobně jako je omezena doba hospitalizace. Referující s multidisciplinárním týmem aktivně spolupracuje jak na vytvoření plánu péče v rámci MTDZ-P tak i na přípravě návratu klienta zpět do komunitní péče.
 
 
 
 • Ordinační hodiny:

  Pondělí 13.00-19.00 Dětská psychiatrie
  Úterý 07.00-13.00 Dětská psychiatrie
  Středa 08.00-13.00 Dětská psychiatrie
  Čtvrtek 09.00-18.00 Dětská psychiatrie
  Pátek 09.00-14.00 Dětská psychiatrie
 • Jak se k nám dostanete:

 • Google StreetView:

 
 
 
Jak se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou:
 • od metra trasy B - ze stanice Karlovo náměstí tramvají číslo 18 do zastávky Nuselská radnice
 • od metra trasy C - ze stanice Pražského povstání tramvají číslo 18 do zastávky Nuselská radnice
 • od metra trasy C - ze stanice Pražského povstání autobusem číslo 193 do zastávky Nuselská radnice
 • z vlakového nádraží Praha-Vršovice (autobusová zastávka Nádraží Vršovice) autobusem číslo 193 do zastávky Nuselská radnice

Najděte si svoje spojení na pid.idos.cz.